Producenci
O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w Radomiu 2008 roku. Wtedy to powstało nasze Studio Urody. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy naszą pozycję i markę, stale wzbogacając ofertę o nowe usługi i produkty. W 2018 roku uruchomiliśmy nasz sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Prowadząc Studio Urody wiemy jak ważna jest w dzisiejszych czasach optymalizacja kosztów. Dlatego też naszym celem jest zaoferować Państwu towary bardzo dobrej jakości w bardzo przystępnych cenach.

Zaufaliśmy platformie Shoper, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez shop-open-tag/pl/contact">formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@no1lashes.pl lub telefonicznie pod numerem 508810100.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Frykos.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl